profilex
 
 

 

 

 

SZKOLENIA PROGRAMU RHINOCEROS + RHINOGOLD

We współpracy z firmą BARDINS organizujemy szkolenia programu Rhinoceros i RhinoGold dla projektantów biżuterii. Oferujemy tym samym umiejętność tworzenia wirtualnych modeli, które posłużą do stworzenia prototypów.
Szkolenie składa się z dwóch części na których zostaną omówione:
Rhinoceros 4 - całkowicie trójwymiarowy modeler z rodziny CAD/CAM/CAE a zarazem jedna z najsilniejszych na rynku platform programowych przeznaczonych do projektowania, stylizacji, modelowania bryłowego, wizualizacji i inżynierii odwrotnej. Aplikacja opiera się na tworzeniu geometrii typu NURBS tj. dowolnego typu i stopnia krzywych swobodnych, powierzchni prostych i złożonych. Rhino znajduje zastosowanie w niemal wszystkich branżach przemysłu. Program ma szerokie zastosowanie przy projektowaniu form przemysłowych jak również wspomaganiu procesów produkcji.
RhinoGold - dodatek do Rhinoceros , który opracowany został z myślą o projektantach i producentach biżuterii. Bogaty zasób specjalistycznych funkcji programu pozwala znacząco zautomatyzowad proces projektowania i produkcji wyrobów jubilerskich. RhinoGold ma wbudowane liczne kreatory (łańcuszków, pierścieni, kamieni itp.) a także narzędzia analityczne do pomiaru odległości, obwodu, objętości czy wagi.